سئو یا بهینه سازی سایت چیست ؟

به مجموعه فعالیت های تخصصی که بر روی یک سایت صورت می گیرد تا وب های در موتور های جستجو در نتایج و رتبه های بالایی قرار بگیرد سئو می گویند که نتیجه آن افزایش رنکینگ و افزایش بازدید کننده و فروش بیشتر محصولات سایت است.

 

چرا به سئو نیاز داریم ؟ 

باید این را بدانیم اولین گام برای ورود به دنیای مجازی داشتن یک سایت است ، برای ایجاد درآمد و برندینگ و شروع کسب و کار از طریق بستر اینترنت نیاز به یک سایت در رتبه های بالا در موتور های جستجو ( سئو ) می باشد تا بتواند مخاطبان خود را جذب کند و ایجاد درآمد نماید که این کار با سئو و بهینه سازی سایت امکان پذیر است.

این را به خاطر بسپاریم که در حوزه اینترنت شرکت ها وسایت هایی موفق هستند که که در رتبه های بالاتری در موتورهای جستجو نسبت به رقیبان و همکاران خود باشند .


میهن مارکتینگ با داشتن تیمی متخصص در زمینه سئو و بهینه سازی سایت و داشتن تجربه کافی و انجام پروژه های موفق داخلی و خارجی به شما تضمین خواهد داد که در مدت زمان کوتاه سایت شما را به نحو احسن در موتور های جستجو بهینه سازی و سئوکرده و موجب افزایش رنکینگ شما شود .


ما قادر هستیم سایت شما را در هر رتبه ای از موتور جتسجوی گوگل قرار دهیم ! حتی لینک اول !


دقت داشته باشید که امروزه اکثر شرکت های ایرانی سئو غیر استاندار و اسپم را برای مشتریان خود انجام میدهند ، روش کار میهن مارکتینگ سئو طبیعی و استاندارد بر اساس آخرین تکنولوژِی و الگوریتم های جدید گوگل می باشد.

 

برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید